Potravinářská výroba s tradicí

O nás

Česká republika má dlouholetou tradici výroby potravin. Naše firma začala s výrobou nejprve česnekových past a to již v roce 1987 pod názvem Antonín Charvát – AIVA. Později rozšířila výrobu o křenové pasty a v roce 2004 se transformovala na firmu AIVA CZ s.r.o. V současné době jsme v těchto komoditách největším výrobcem v Evropě. Výroba probíhá ve třech našich výrobních závodech a v současné době budeme provádět výstavjednatel fotobu dalšího závodu na rozloze 15 hektarů, který umožní další růst firmy.
Dále jsme rozšířili výrobu o masové konzervy a paštiky. Také zpracováváme řepková semínka na rostlinný olej. A v neposlední řadě jsme zahájili výrobu těstovin.
Naše firma je výrobcem, dodavatelem a distributorem značkových produktů AIVA vyráběných dle mezinárodních norem, se zavedeným systémem kritických bodů certifikace HACCP a řízením bezpečného potravinového provozu.
Dodáváme naše zboží do zahraničních řetězců, nezývislých velkoobchodů. Dále jsme významným dodavatelem privátních značek do těchto zahraničních řetězců : Penny Market, Makro, Tesco, Globus, Spar i tradičních řetězců COOP a Jednota.
Naše další potravinové odvětví je sušená zelenina a koření. Především česnek, cibule, mrkev, hrášek a brambory. S těmito komoditami jsme dominantní na českém trhu.
Své výrobky balíme do plechových, hliníkových, skleněných a plastových obalů od 100g do 200 kg.
Nadále hledáme nová odvětví, do kterých by naše firma mohla expandovat. Po spolupráci se zkušenou obchodní firmou D.W.M. Ibrahima Wassoufa jsme podílově vstoupili do několika dřevařských podniků na území EU, kde se zaměřujeme na výrobu stavebního řeziva, desek, hranolů, trámků, paletových přířezů. Náš vývoz se rozšiřuje o arabské státy ( Kuwait, S.A.E., Katar, Jordánsko, Saudskou Arábii, Egypt, Maroko, Sudan, Lybie ) a také Čínu, se kterou máme dlouholeté obchodní kontakty.
Pro zajištění zahraničního obchodu jsme založili novou firmu AIVA commerc s.r.o., člen koncernu AIVA, která bude soustřeďovat výrobky AIVA a zajišťovat jejich export do těchto destinací.

VÝROBNÍ FIRMA :
AIVA CZ s.r.o.
IČ: 26817322
se sídlem:
Revoluční 1082/8
110 00 Praha 1 – Nové Město
Česká republika
společnost je zapsána v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze,
oddíl C, vložka 229988

OBCHODNÍ FIRMA:
AIVA commerc s.r.o., člen koncernu AIVA
IČ: 29455880
se sídlem:
Č. Drahlovského 1952/4
750 02 Přerov I-Město
Česká republika
společnost je zapsána v obchodním rejstříku
vedeném Krajským soudem v Ostravě,
oddíl C, vložka 54840