Potravinářská výroba s tradicí

O nás

Česká republika má dlouholetou tradici výroby potravin. Naše firma začala s výrobou nejprve česnekových past a to již v roce 1987 pod názvem Antonín Charvát – AIVA. Později rozšířila výrobu o křenové pasty a v roce 2004 se transformovala na firmu AIVA CZ s.r.o. V současné době jsme v těchto komoditách největším výrobcem v Evropě.
Dále jsme rozšířili výrobu o masové konzervy a paštiky. Také zpracováváme řepková semínka na rostlinný olej. A v neposlední řadě jsme zahájili výrobu těstovin.
Naše firma je výrobcem, dodavatelem a distributorem značkových produktů AIVA vyráběných dle mezinárodních norem, se zavedeným systémem kritických bodů certifikace HACCP a řízením bezpečného potravinového provozu.
Dodáváme naše zboží do zahraničních řetězců, nezývislých velkoobchodů. Dále jsme významným dodavatelem privátních značek do těchto zahraničních řetězců : Penny Market, Makro, Tesco, Globus, Spar i tradičních řetězců COOP a Jednota.
Naše další potravinové odvětví je sušená zelenina a koření. Především česnek, cibule, mrkev, hrášek a brambory. S těmito komoditami jsme dominantní na českém trhu.
Své výrobky balíme do plechových, hliníkových, skleněných a plastových obalů od 100g do 200 kg.

Pro zajištění zahraničního obchodu jsme založili novou firmu AIVA commerc s.r.o., člen koncernu AIVA, která bude soustřeďovat výrobky AIVA a zajišťovat jejich export do těchto destinací.

VÝROBNÍ FIRMA :
AIVA CZ s.r.o.
IČ: 26817322
se sídlem:
Revoluční 1082/8
110 00 Praha 1 – Nové Město
Česká republika
společnost je zapsána v obchodním rejstříku
vedeném Městským soudem v Praze,
oddíl C, vložka 229988

OBCHODNÍ FIRMA:
AIVA commerc s.r.o., člen koncernu AIVA
IČ: 29455880
se sídlem:
Č. Drahlovského 1952/4
750 02 Přerov I-Město
Česká republika
společnost je zapsána v obchodním rejstříku
vedeném Krajským soudem v Ostravě,
oddíl C, vložka 54840